Teknik Destek
Ticari Program

 

Şirketlerin genel muhasebesi, stok kayıtları, ürün ve fatura işlemleri gibi bir çok alanda kullanılan Mikro muhasebe programı, ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmiş, profesyonel kullanım haline getirilmiştir. Müşteriye doğru hizmet vermek için 2004  yılından başlayarak günümüz boyunca bilgi ve birikim tecrübesini toplayan firmamız Mikro yetkili satıcı statüsündedir. Hızla gelişen muhasebe yazılımı Mikro kullanıcılarına olabildiğince gelişmiş özellikler ve bilgilendirme havuzları sağlamayı başarmıştır. Mikro Yazılım şirketi olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimize nice zaman anlaşmalı çalışmamızın yanı sıra memnuniyet sağlamanın onurunu ve gururunu taşıyoruz. Uzman kadromuz gelişim sürecini sürekli yenilemekte ve müşterilerine hızlı destek ve teknolojiyle bütünleşmiş Mikro yazılım uygulamaları sağlamaktadır. Yıllardır kurumsal hizmet analayışımızla ilk ve öncü uygulamalara imza atmış Mikro yetkili satıcı olma özgüvenini taşıyoruz. Bununla beraber çalışma şeklimizi düzenli ve tertipli yaptığımız gibi müşterimize faydalı hizmet verip, kısa sürede çözümler geliştirmekteyiz.

Faaliyet alanımız bilişim sektörü olmasından ötürü, meşgalemizi layıkıyla yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Muhasebe programları üzerine pek çok başarı elde etmiş bir firma olarak; Mikro satış, kurulum ve teknik destek, web yazılım uygulamaları, ticari programlar, otomasyon sistemleri, takip programları ve daha bir çok gelişmiş hizmetlerimiz yer almaktadır. Epeydir Mikro yazılımları yetkili satıcı olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimize, çözümünü yapamadığımız hiç bir uygulama olmamıştır. Nitekim bir çok teknik ve yüzeysel sorunların üstesinden gelen başarılı bir firma ünvanına sahip olduk. Kendi işimiz Mikro da titiz çalışmamızın karşılığını, her defasında ödüle layık görülerek aldık. Sürekli yenilenen, büyüyen kadrosu ve ekibiyle Mikro yazılımlarında örnek firma olarak gösterilmiştir. Hedeflerimizi doğru ve etkili kullanmamızın yanı sıra istikrarlı ve kararlı bir yapıya sahip Mikro yazılımevi yetkilisiyiz. Gerekli tüm donanıma sahip bir firma olarak; Mikro yetkili satıcı sertifikası ve teknik destek sağlayıcısı olarak vasıflandırılmış saygın ve köklü kuruluşuz.

Giderek büyüyen işlere ve yönetilmesi zorlaşan ürün ve stok kayıtlarına bire bir uyum sağlayan Mikro muhasebe yazılımı, müşterilerine giren, çıkan ürün kayıt bilgilerini ve fatura kesimi gibi daha bir çok fonksiyonel özellikleri taşıyan zengin uygulamalara sahiptir. Mikro hedef kullanıcılarına özel paket serileri oluşturmuş, seviyeli muhasebe yazılımları sunmuştur. Bu seçim Mikro yazılım alıcılarına büyük oranda faydalı olmuştur. Çünkü, her işletmenin belli ihtiyaçları olmasının karşılığına dayanarak hazırlanmıştır. Biz Mikro yetkili satıcı ve uygulama firması olarak bu gelişime katkı sağlamak ve fikir üretmek gibi bir çok paylaşımlarda ve tavsiyelerde bulunuruz. Bu bizim başarılı ve yetkili firma olarak gösterdiğimiz performansın, övgü ve takdirle karşılandığının göstergesidir. Girişimcilik adına genç, dinamik, sektör bilgisi olan yetkili ve etkili Mikro yazılım firmasıyız. Çalışmalarımızı güncel tutmak ve yararlı olmasını artırmak için Mikro muhasebe yazılımını sürekli takip ediyor ve eksiklikleri gideriyoruz. Sorunsuz hizmet anlayışımızla memnuniyeti prensip edinmiş, bütün işlemleri başarılı şekilde bitirmek ve kontrol etmek için çalışıyoruz. Siz de şirketiniz için profesyonel Mikro muhasebe yazılımını bizimle seçin, hiç bir eksiğiniz olmasın.
Tüm bu ihtiyaçları ve pek çoğunu en iyi şekilde karşılayan MİKRO ürünleri kısaca şunları;

> İşletmenin bütün iş akışlarını kontrol altına alır,
> Modüller ve genişletilebilir yapı ile en uygun şekilde maliyeti sağlar,
> Rekabet gücünü yükseltir,
> Kolay kurulum ve optimizasyon aşamalarına sahiptir,
> Tedarikten müşteriye kadar sağlam alt yapı sağlar,
> Çalışma şeklinizi uluslararası standartlara getirir,
> Sınırlamaları kaldırır ve web ortamında yönetime imkan verir,

Etkili bir planlama yapmanızı sağlar.