Teknik Destek
Hakkımızda

2004 yılında faaliyete giren Akademi Bilgisayar teknolojinin tüm nimetlerini en hızlı ve güvenilir şekilde müşterilerine sunmakta ve özellikle de satış sonrası desteğe ilk  kurulduğu günden beri önem veren firmamız, bu sayede müşterilerinden %100 memnuniyet kazanmıştır.

 

Hizmetin daima üst seviyede tutulması, müşteri memnuniyetinin her zaman ilk planda olması değerli müşterilerimizden taktir toplamış ve bizi her geçen gün daha da fazla tercih etmelerini sağlamıştır.

 

2005 yılında Mikro Bayiliğini alarak yazılım dünyasına da profesyonel bir adım atan firmamız, 9 yılda 100 'ü aşkın kuruluşa Mikro Yazılım ürünlerinin kurulumunu yapmış ve aktif olarak kullanmalarını sağlamıştır. Market müşterilerine mikro kurulum ve desteği yanında yazarkasa ve terazilere servis desteği vererek komplike bir hizmet sağlamıştır. Firmalara sadece program desteği yanında muhasebe altyapılarını oluşturma konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca Turkcell Mağazalarındaki PEROS sisteminden ticari yazılımlara veri aktarımını sağlamış, böylelikle Turkcell Mağazalarının muhasebe takibi ve depo takibini daha stabil hale gelmesini sağlamıştır. Ayrıca Şirket bünyesinde Güvenlik Sistemleri Departmanını oluşturarak Güvenlik Kameraları, Kartlı Geçiş Sistemleri Personel Takip Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri  ve Bilgi Güvenliği Konusunda da kendini ispatlamıştır. Firma olarak gelişen teknolojileri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri  müşterilerine ulaştırmaktadır.

2014 yılında bünyemizdeki yazılım alt yapısını genişleterek Teknoloji Noktam markası ile web dünyasındaki yerini almıştır. 6 ay gibi kısa bir sürede 30 adet profesyonel web site, 2 ad web yazılım projesi tamamlamıştır. Bartın ilinde tam profesyonellikte hizmet veren yazılım departmanını kurmuştur.

 

Sürekli büyüyen, şimdiki ve gelecek zamanın en büyük reklam ağına sahip olan web dünyasında kendinden emin, sağlam adımlarla büyüyor ve müşterilerimizi de büyültüyoruz. Müşterilerimize web siteleri ile birlikte diğer tüm seçenekleri de sunup, milyonlara ulaşmalarını sağlıyoruz.

 

Size yaptığımız web site projesi ne kadar iyi olursa bizde o kadar iyi iş yapmış oluruz prensibi ile, önce sizin ihtiyacınız olanları belirler, işinizin içeriğini anlar ve projeye ondan sonra başlarız, bir terzi misali web siteniz tam firmanıza ve müşteri portföyünüze göre düzenlenir.

 

Akademi Bilgisayar 2014 yılı başında Akademi Teknoloji Noktam Markası ile yeni bir vizyona geçiş yaparak Bilgisayar, Güvenlik Sistemleri, Pos Sistemleri, Friwall, Sunucu Sistemleri ve Ticari Programların yanı sıra Profesyonel Yazılım, Web Tasarım, SEO ve Kurumsal Kimlik Hizmetlerini de bünyesine eklemiştir.